Targi branży Escape Room

Pierwsze w Polsce i w tej części Europy!

Tylko najlepsze stoiska związane z escape roomami. Ciekawe rozwiązania i nowatorskie technologie. Wszystko w zasięgu ręki.

W ramach targów zaprezentujemy Wam wybór firm oferujących produkty i usługi dla ER. Mając doświadczenie w branży wiemy, na co zwracać uwagę i jakich partnerów dobrać do takiego wydarzenia. Na targach WroEscape znajdziecie wszystko, co jest potrzebne Wam do budowy i zarządzania pokojami.

Na targach wystawią się między innymi:


Escape Room Supplier
Podczas targów zaprezentujemy naszą elektronikę pozwalającą stworzyć kilkadziesiąt zagadek używając uniwersalnego modułu i czujników stworzonych przez nas. Dodatkowo oprogramowanie zarządzające escape roomem. Wszystkich zainteresowanych unowocześnieniem swojego escape roomu zapraszamy do naszego stanowiska. Zapraszamy!

VR Escape Adventures
VR Escape Adventures jest innowacyjnym projektem mającym na celu połączenie dwóch rozwijających się trendów - escape roomów oraz nowych technologii.  Wspólnie z grupą pasjonatów, tworzymy escape roomy w wirtualnej rzeczywistości. Technologia ta umożliwia wejście w rozgrywkę jak nigdy dotąd. Światy, które tworzymy dają nieskończenie wiele możliwości. Nasz zespół oferuje dostęp do platformy, na której regularnie będą pojawiać się nowe, wirtualne pokoje. Gry będą przygotowywane zarówno dla pojedyńczych graczy, jak i dla całych team'ów.

Traficar
Traficar to największy dostawca usług carsharingowych w Polsce. Firma umożliwia wygodny wynajem samochodów na minuty, bez opłaty m. in. za parkowanie w miejskiej strefie płatnego parkowania czy tankowanie. Od 2 października z Traficara można korzystać również we Wrocławiu – to doskonała okazja aby dotrzeć na Mistrzostwa Polski w Escape Room.

3D Factor
3DFactor świadczy usługi druku 3D z plastiku, metalu, drewna, gumy oraz wielu innych materiałów. Tajna skrytka, odcięty palec czy naprawa złamanego elementu – to tylko przykłady zastosowania druku 3D w escape roomie. Ponieważ 3DFactor świadczy również usługi projektowania 3D, jedyną granicą jest wyobraźnia!

Planszóweczka
Wrocławski sklep i wypożyczalnia gier planszowych. Nudzicie się czekając w poczekalni? Wizyta w pokoju zaspokaja Wasze pragnienie rozwiązywania zagadek tylko na chwilę? Współpracujcie przy planszy! Macie dość kooperacji? Sprawdźcie się w grach logicznych lub rywalizujcie i niech wygra najlepszy!

Botland
Ułatwić czy utrudnić ucieczkę? Decyzja należy do Was, jednak to my zagwarantujemy Wam najlepsze rozwiązania. Botland.com.pl - znajdziecie tu m. in. czujniki, przyciski, elektrozamki, moduły RFID, które dostarczą gościom niezapomnianej rozrywki i sprawią, że zabawa za każdym razem będzie wyjątkowa.
Cluetivity®
Cluetivity® to nowa, rewolucyjna gra typu GPS Treasure Hunting, która umożliwia właścicielom Escape Roomów organizowanie gier plenerowych dla grup, rodzin i firm, obejmujących setki graczy. Zespoły z tabletami w czasie gry odwiedzają ciekawe miejsca, rozwiązują intrygujące zadania, obcują z wirtualnymi postaciami i zdobywają punkty.
White Noise
Dwie drużyny, dwa identyczne pokoje w dwóch różnych krajach na całym świecie, rozpoczynają bitwę między sobą pełną ataków, obron i strategii. Każda akcja ma wpływ na drugą drużynę w czasie rzeczywistym i zmienia wynik końcowy potyczki. To jest White Noise Network - następna, globalna generacja escape roomów.
VR escape room #1
VR escape room #1 projektuje gry VR, skupiając się wokół modelu biznesowego escape roomów. Ich produkty wyróżnia siedzący tryb gry i obcowanie z wirtualnym światem za pomocą dłoni. Gry są przygotowane pod zabawę zespołową, obejmującą od 2 do 4 graczy. Oferujemy wszystkim właścicielom escape roomów integrację wirtualnego escape roomu w ich lokacjach.

Indestroom
Indestroom to firma specjalizująca się w produkcji gotowych Escape Romów najnowszej generacji oraz gadżetów do nich. Zbudowaliśmy ponad 250 pokoi na całym świecie. Nasze doświadczenie umożliwia stworzenie wyjątkowego Escape Roomu przy minimalnym nakładzie pracy i pieniędzy.
EcoDecor
Tworzymy aktualną generację Escape roomów oraz zaawansowane technicznie łamigłówki. Jesteśmy profesjonalnymi twórcami: 231 ukończonych projektów w 26 krajach. Dostarczamy na cały świat.

Chcesz się wystawić na WroEscape?

Aby otrzymać ofertę targową napisz do nas na targi@wroescape.com